Server Çözümlerimiz


Demircioğlu çoklu platform ortamında, performans, erişim, yönetim,veri güvenliği ve saldırılara karşı güvenlik ortamı sağlanmış çüzümler sunmaktadır.

 • Server ve Altyapı Danışmanlık Hizmeti

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda en ideal server sistemini seçiminide çözüm sağlamak

 • Server ve Altyapı Kurulumu

  Server kurulumu ve altyapı profesyonel ekimiz tarafından mevcut bilgisayarların adaptasyonu sonrasında teslim edilmektedir.

 • 7/24 Onarım ve Teknik Destek

  Uzman ekibimiz herhangi bir sorun da çözüm için hazırdır.

Ağ ve Altyapı Sistemi


 • Ağ kurulumu

  Teknolojinin günümüz teknolojisine uygun olarak ihtiyaç duyulan bölümlerde Yerel Bilgisayar Ağı Altyapısının tesis edilmesi, gelecekteki trafik artışlarını karşılayabilecek yüksek hızlı bir altyapıya hazır duruma getirilmesi için gerekli aktif ağ cihazları, kablo, kablo kanalı, kabinet ve ilgili bağlantı elemanlarının temini ve kurulması

 • Kablosuz Ağ Çözümleri

  Mobil uygulamaların gelişmesi ile data akışının kablosuz ve güvenli bir şekilde yapılması, yetkisiz kişilerin sisteme girmesinin engellenmesi, yetkilendirmelerin yapılarak yetki dahilinde sistem kaynaklarına ulaşılmasının sağlanması, mobil cihaz, IP telefon, barkod okuyucu, el terminali gibi kullanılmakta olan veya kullanılacak mobil aygıtlar için sistem çözümü sağlanması.

 • Data,Telefon, Şebeke ve UPS Tesisatı Kurulumu

  Data, elektrik, UPS ve telefon tesisi için gerekli olan kabloların birbirini etkilemeden ve güvenli bir şekilde kullanıcılara taşınması, görüntü kirliliği oluşturulmaması, Oluşabilecek ek kullanıcı veya yer değişiklikleri için modüler bir yapının oluşturulması.

Günümüz Teknolojisine uygun yerel ve uzak bilgisayar ağı tesis edilmesi , takip , izleme, loglama ile güvenli ve sağlıklı bir altyapı oluşturmak.


;